Co může být součástí zážitkových procházek?

Komentované zážitkové procházky jsou konceptem, který je typický tím, že je realizován pro menší skupiny. Účastníci tak mají možnost se zapojovat a ptát, průvodce se jim může v průběhu akce individuálněji věnovat.

Vezmeme vás na zajímavá místa v různou denní nebo noční dobu

Bude-li to možné, domluvíme pro vás vstup do objektů, do kterých se budete chtít podívat Takové procházky se můžou odehrávat i v netradiční denní nebo noční dobu, můžou být spojené s návštěvou zajímavých budov nebo i prostor, které nejsou běžně návštěvníkům přístupné. Pokud je to možné, pořádáme akce, jejichž součástí je i návštěva prostor, které nejsou návštěvníkům přístupné denně, ale například na základě objednání s určitým předstihem.
Praha Vyšehrad Svatomartinské kasematy

Zapojíme všechny vaše smysly. S námi si Prahu nejen prohlédnete, ale také ji budete moct očichat a ochutnat

Rádi pořádáme akce, při kterých můžete zapojit všechny svoje smysly. A tak pořádáme akce, při kterých se seznámíte se zajímavými vůněmi, parfémy nebo oleji a otestujete tak svoji čichovou paměť a možná objevíte i spojení, na která jste už zapomněli. Pořádáme i akce, při nichž můžete ochutnat i zajímavé nápoje, ať už alkoholické (víno, pivo, whisky a jiné) nebo nealkoholické (káva, čaj, limonáda a jiné), nebo jídla. Rádi pro vás také zařídíme zapůjčení foťáků, včetně polaroidu (instaxu), díky kterému budete moct svůj jedinečný pohled zachytit sami a rovnou si ho odnést a vložit do alba svých zážitků.
Vyšehrad

Milovníci nejrůznějších dopravních prostředků si s námi přijdou na své

Vyhlídková jízda na člunu nebo lodi, v historické tramvaji, autobusu nebo mikrobusu (omnibus zatím neumíme), ale třeba i vyhlídkový let nebo poznávání Prahy při jízdě na koloběžce. Umíme zařídit leccos. Stačí říct a zjistíte, jestli můžeme pomoct splnit i vaše přání. Rádi pro vás také zařídíme zapůjčení foťáků, včetně polaroidu (instaxu), díky kterému budete moct svůj jedinečný pohled zachytit sami a rovnou si ho odnést a vložit do alba svých zážitků.

Praha je městem plným kultury, poznávejte s námi i ji

Součástí procházek a akcí, které pořádáme, můžou být nejrůznější kulturní zážitky, jako návštěvy výstav a zajímavých muzejních expozic, filmové projekce, divadelní představení, koncerty nebo soukromá hudební produkce jen pro vás.

Karlův most

Pro hravé a zvídavé povahy propojujeme objevování se vzděláváním i zážitkovou pedagogikou

Rádi pro vás uspořádáme procházku nebo akci, jejíž součástí budou zážitkově pedagogické aktivity nebo hry, nejrůznější workshopy (například divadelní nebo fotografický, ale dokonce i soukromý kurz střelby na střelnici), vyzkoušíte si nejrůznější řemeslné činnosti nebo i některé jiné profese. Rádi pro vás také zařídíme zapůjčení foťáků, včetně polaroidu (instaxu), díky kterému budete moct svůj jedinečný pohled zachytit sami a rovnou si ho odnést a vložit do alba svých zážitků.
Kampa

Středobodem našich akcí můžete být i vy sami. Spojte procházku se zážitky, ve kterých budete hrát hlavní roli

Naše procházky a akce můžou být skvělou zábavou pro ty z vás, kteří si rádi zkoušejí historické nebo jinak zajímavé oděvy, oděvní modely a jiné doplňky oblečení, nechají se rádi opečovat vizážistkou, využijí kadeřnické služby nebo služby módního stylisty, chtějí profesionální fotky ze zajímavých míst, která poznávají. Spojte objevnou procházku s fotosešn na míru! Ozdobte Prahu, nejen na fotkách! Rádi pro vás zařídíme také služby profesionálního fotografa, který zachytí vaše vzpomínky tak, abyste se mohli soustředit na objevování přímo na místě, a ne až z fotek a videí, která si budete prohlížet doma.
Kampa

Chybí vám v tomhle výčtu něco?
Napište nám!

Pokud vám v tomhle seznamu něco chybí, napište nám zprávu na e-mail info@prahakrizemkrazem.cz. Půjde-li to, rádi to pro vás vymyslíme, zařídíme a zrealizujeme. S čím větším předstihem, tím lépe. Ale občas umíme zázraky i na poslední chvíli.

Komentované zážitkové procházky Prahou a zážitkové výlety po Česku

TOP

Průvodce a program na celý den jenom pro vás a podle vašich přání

Konzultace, průvodci, realizace akcí a itineráře pro skupiny a firemní klienty