Zážitkové programy na míru pro skupiny i jednotlivce

pro jednotlivce, menší skupiny a rodiny s dětmi

pro školy, školní a zájmové skupiny

pro firmy a jiné instituce

Vytvoříme pro vás zážitkovou procházka, na kterou nezapomenete!

Velikonoční Praha – Obchodní dům Kotva

Rádi pro vás vymyslíme, vytvoříme a zrealizujeme zážitkovou akci připravenou na míru a podle přání, která potěší vás, vaše blízké, spolupracovníky nebo klienty. Nevíte, co všechno můžete chtít? Zeptejte se přímo nás.

Vyberete si raději z osvědčených procházek, které jsme už realizovali?

Kteroukoli z akcí, kterou najdete v seznamu zážitkových procházek a výletů pro veřejnost, rádi zorganizujeme přímo pro vás nebo vaši skupinu. Stačí, když si vyberete, pak jen sladíme termíny, a je to! 

V jakých jazycích jsme pro vás schopni akce realizovat?

  • Procházky, výlety a jiné zážitkové akce jsou realizovány primárně v českém jazyce.
  • Po předchozí domluvě je možné zajistit průvodce ovládající nejrůznější (více či méně) světové jazyky.
  • V případě běžnějších jazyků neúčtujeme za akci příplatek, jedná se o následující: angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, ruština.
  • Rádi pro vás seženeme i průvodce, který ovládá méně frekventované jazyky. V takovém případě ovšem účtujeme za akci příplatek ve výši 50 % z ceny, jedná se například o tyto jazyky: švédština, maďarština a další.
  • Budete-li chtít, abychom pro vás na akci sehnali překladatele ovládajícího nějaký méně frekventovaný jazyk, budeme vám účtovat příplatek ve výši 100 % z ceny akce. Pokud budete mít překladatele vlastního a průvodce tak bude moct akci provázet v češtině, angličtině nebo francouzštině, zrealizujeme pro vás rádi vše bez příplatku.
Velikonoční Praha – Obchodní dům Kotva

Kolik to stojí?

  • Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou individuální povahy, i jejich cena je individuální a závisí na dohodě. Na základě vaší poptávky vybrané varianty nebo služby na míru vás budeme předem informovat o její ceně tak, abyste se mohli rozhodnout i na základě tohoto kritéria, jak ji budete chtít realizovat.
  • Základní konzultační sazba a sazba práce průvodce, ze které vycházíme, je 2.500 Kč (bez DPH, nejsme plátci). Jednotlivé úkony naceňujeme po předchozí domluvě buď dle hodinové sazby nebo dle počtu účastníků a rámce programu, akce či procházky nebo dle předem domluvené úkolové ceny. Doplnění: Expresní práce s dobou vyhotovení nebo realizace do jednoho týdne mohou být naceněny s přirážkou 25-100 %, dle předchozí dohody, termínů a podmínek spolupráce.
  • V případě akcí, které jsou běžně realizovány pro veřejnost, vám budeme účtovat počet účastníků akce dle ceníku vstupného. Minimální cena takové akce je ve výši 8 vstupenek pro dospělého účastníka.

Chcete si objednat zážitkový program na míru?

 

Další služby

Privátní akce, konzultace a itineráře na míru

V.I.P. služba: Průvodce na celý den jen pro vás

Zážitkové programy pro jednotlivce i menší skupiny

Firemní akce, doprovodné programy eventů a teambuildingy