Zážitkové programy na míru pro skupiny i jednotlivce

pro jednotlivce, menší skupiny a rodiny s dětmi

pro školy, školní a zájmové skupiny

pro firmy a jiné instituce

Vytvoříme pro vás zážitkovou procházka, na kterou nezapomenete!

Velikonoční Praha – Obchodní dům Kotva

Rádi pro vás vymyslíme, vytvoříme a zrealizujeme zážitkovou akci připravenou na míru a podle přání, která potěší vás, vaše blízké, spolupracovníky nebo klienty. Nevíte, co všechno můžete chtít? Zeptejte se přímo nás.

Vyberete si raději z osvědčených procházek, které jsme už realizovali?

Kteroukoli z akcí, kterou najdete v seznamu zážitkových procházek a výletů pro veřejnost, rádi zorganizujeme přímo pro vás nebo vaši skupinu. Stačí, když si vyberete, pak jen sladíme termíny, a je to! 

V jakých jazycích jsme pro vás schopni akce realizovat?

  • Procházky, výlety a jiné zážitkové akce jsou realizovány primárně v českém jazyce.
  • Po předchozí domluvě je možné zajistit průvodce ovládající nejrůznější (více či méně) světové jazyky.
  • V případě běžnějších jazyků neúčtujeme za akci příplatek, jedná se o následující: angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, ruština.
  • Rádi pro vás seženeme i průvodce, který ovládá méně frekventované jazyky. V takovém případě ovšem účtujeme za akci příplatek ve výši 50 % z ceny, jedná se například o tyto jazyky: švédština, maďarština a další.
  • Budete-li chtít, abychom pro vás na akci sehnali překladatele ovládajícího nějaký méně frekventovaný jazyk, budeme vám účtovat příplatek ve výši 100 % z ceny akce. Pokud budete mít překladatele vlastního a průvodce tak bude moct akci provázet v češtině, angličtině nebo francouzštině, zrealizujeme pro vás rádi vše bez příplatku.
Velikonoční Praha – Obchodní dům Kotva

Kolik to stojí?

  • Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou individuální povahy, i jejich cena je individuální a závisí na dohodě. Na základě vaší poptávky vybrané varianty nebo služby na míru vás budeme předem informovat o její ceně tak, abyste se mohli rozhodnout i na základě tohoto kritéria, jak ji budete chtít realizovat.
  • Základní konzultační sazba a sazba práce průvodce, ze které vycházíme, je 2.500 Kč (cena nezahrnuje DPH, nejsme plátci). V případě skupin nad 15 osob je sazba za práci průvodce 3.500 Kč (cena nezahrnuje DPH, nejsme plátci). Jednotlivé úkony naceňujeme po předchozí domluvě buď dle hodinové sazby nebo dle počtu účastníků a rámce programu, akce či procházky nebo dle předem domluvené úkolové ceny. Doplnění: Expresní práce s dobou vyhotovení nebo realizace do jednoho týdne mohou být naceněny s přirážkou 25-100 %, dle předchozí dohody, termínů a podmínek spolupráce.
  • V případě akcí, které jsou běžně realizovány pro veřejnost, vám budeme účtovat počet účastníků akce dle ceníku vstupného. Minimální cena takové akce je ve výši 8 vstupenek pro dospělého účastníka.

Chcete si objednat zážitkový program na míru?

 

Další služby

Privátní akce, konzultace a itineráře na míru

V.I.P. služba: Průvodce na celý den jen pro vás

Zážitkové programy pro jednotlivce i menší skupiny

Firemní akce, doprovodné programy eventů a teambuildingy