Akce pro firmy, doprovodné programy pro eventy, teambuildingy

Zorganizujeme akci pro vaše zaměstnance, klienty nebo spolupracovníky

Rádi byste uspořádali zážitkovou, teambuildingovou nebo poznávací akci na míru a hledáte někoho, kdo vám s tím pomůže? Naše služby můžete využít v podobě konzultací při plánování, jako pomoc při zajišťování organizačních náležitostí nebo přímo při realizaci. Můžeme ji dokonce kompletně zajistit podle vašich požadavků a přání.

Takové akce budou plné objevování zajímavých míst, zážitkových aktivit, třeba i těch založených na prvcích zážitkové pedagogiky. Jejich součástí budou i komentované procházky po zajímavých místech.

Chcete, aby vaši zaměstnanci nebo spolupracovníci poznali místo, kde pracují nebo kde sídlí vaše společnost, místa, která jsou s vaší společností nebo činnostmi spojená? Díky komentovaným zážitkovým procházkám budou mít příležitost tato místa lépe poznat a třeba k nim i získat trochu jiný, možná bližší vztah?

Doprovodný program pro účastníky eventů, veletrhů nebo konferencí

Pro domácí i zahraniční návštěvy, kteří by vás mohli lépe poznat díky místu, kde působíte

Chcete, aby návštěvníci eventu, veletrhu nebo konference poznali místo, kde sídlí vaše společnost nebo místa, která jsou s vaší společností nebo činnostmi spojená? Díky komentovaným zážitkovým procházkám budou mít příležitost tato místa lépe poznat a třeba k nim i získat trochu jiný, možná bližší vztah?

Pro domácí i zahraniční návštěvy, které chcete příjemně zabavit

Naše služby můžete využít v podobě konzultací při plánování, jako pomoc při zajišťování organizačních náležitostí nebo přímo při realizaci. Můžeme celou akci, procházku nebo výlet, dokonce kompletně zajistit podle vašich požadavků a přání. A vaše hosty bude po celou dobu provázet náš zkušený průvodce.

 

Zahraniční publikum, jazykově nesourodá skupina

Chcete uspořádat akci pro účastníky eventu, veletrhu nebo konference? Mluví někteří z nich různými jazyky? I tak pro ně můžete ve stejný čas zajistit procházku nebo výlet. Stejný koncept. Stejná trasa. Stejný čas. Jen více skupinek a průvodci, kteří umí poutavě vyprávět v různých (více či méně) světových jazycích.

Chcete si objednat program na míru pro vaši firmu?

 

Další služby

Privátní akce, konzultace a itineráře na míru

V.I.P. služba: Průvodce na celý den jen pro vás

Zážitkové programy pro jednotlivce i menší skupiny

Firemní akce, doprovodné programy eventů a teambuildingy