Privátní akce, konzultace a itineráře na míru

pro jednotlivce

7
pro skupiny cestovatelů, přátel nebo třeba celou rodinu na výletě

pro firmy a jiné instituce

pro školy, školní a zájmové skupiny

pro organizátory festivalů, konferencí, veletrhů a jiných akcí nebo eventů

pro cestovní kanceláře a agentury nebo průvodce

Itineráře pro ty, kteří rádi objevují sami, ale ocení naše rady a tipy

Ať už máte rádi turisticky exponovaná místa, nebo raději ta daleko od hlavních turistických tras, vymyslíme pro vás plán. Vytvoříme pro vás individuální program, který není v naší běžné nabídce. A sami se pak můžete rozhodnout, jestli k tomu chcete přizvat některého z našich průvodců, nebo už vše budete realizovat po vlastní ose.

Umíme připravit itineráře a akce přizpůsobené lokalitě, ze které pocházejí ti, pro které je akce určená, nebo i jejich profesnímu zaměření či zájmům. Chcete naplánovat akci pro lékaře, právníky, obchodníky se zlatem a investory, školní skupiny, studenty historie, sportovní nebo technické nadšence, milovníky přírody nebo obdivovatele luxusu a vysoké gastronomie? Ozvěte se nám vědět a domluvíme společně možnosti a podrobnosti. 

Konzultace pro ty, kteří se chtějí dozvědět, co ještě nevědí

Nikdo nevíme, co nevíme. Pro ty, kteří chtějí při plánování své akce, dovolené nebo výletu probrat s někým program, nechat si poradit nebo pomoct s organizací části programu, nabízíme konzultace.

Spojit se můžeme telefonicky, e-mailem nebo přes některou z on-line aplikací. Na rozsahu konzultace se domluvíme předem. Minimální čas konzultace je 30 minut. Pokud byste rádi realizovali konzultaci v jiném jazyce než češtině, dejte nám o tom prosím předem vědět. 

Kolik takové služby stojí?

Vzhledem k tomu, že tyto služby jsou individuální povahy, i jejich cena je individuální a závisí na dohodě. Na základě vaší poptávky vybrané varianty nebo služby na míru vás budeme předem informovat o její ceně tak, abyste se mohli rozhodnout i na základě tohoto kritéria, jak ji budete chtít realizovat.

Základní konzultační sazba, ze které vycházíme, je 2.500 Kč (bez DPH, nejsme plátci). Jednotlivé úkony naceňujeme po předchozí domluvě buď dle hodinové sazby, počtu účastníků a rámci programu, akce či procházky nebo dle předem domluvené úkolové ceny. Doplnění: Expresní práce s dobou vyhotovení nebo realizace do jednoho týdne mohou být naceněny s přirážkou 25-100 %, dle předchozí dohody, termínů a podmínek spolupráce.

Chcete si objednat pro svou skupinu některou z akcí realizovaných pro veřejnost, jen v jiném termínu?

Zaujala vás některá z již realizovaných akcí, ale rádi byste si ji objednali jako privátní, upravenou na míru pro vaši skupinu nebo v jiném termínu? Napište nám na e-mail info@prahakrizemkrazem.cz.

Kde dostanete víc informací?

Napište na e-mail info@prahakrizemkrazem.cz, rádi s vámi domluvíme podrobnosti nebo zodpovíme vaše dotazy.

 

Další služby

Privátní akce, konzultace a itineráře na míru

V.I.P. služba: Průvodce na celý den jen pro vás

Zážitkové programy pro jednotlivce i menší skupiny

Firemní akce, doprovodné programy eventů a teambuildingy