Předprodej procházek

Chtěli byste se zúčastnit některé z komentovaných a zážitkových procházek, ale nehodí se vám aktuálně vypsané termíny?

Chtěli byste být mezi prvními, kdo se dozvědí o nově vypsaných termínech konkrétní procházky, ze kterých si můžete vybírat?

V programu na webových stránkách jsou akce vypsané na aktuální měsíc a na měsíc dopředu, zajímá vás ale i to, v jakých termínech se budou akce konat v dalších měsících?

Kupte si vstupenku na některou z procházek předem: pro sebe nebo jako dárek

Jednotlivé komentované a zážitkové procházky pořádáme opakovaně v průběhu celého roku (vyjma těch, které se konají speciálně k určité příležitosti, jako například svátku svatého Valentýna, jejich součástí jsou výjimečně zpřístupněná místa, která v jiných termínech přístupná nebudou, nebo po dobu konání určité časově omezené výstavy nebo jiné navazující akce). Většina procházek se koná alespoň jednou měsíčně, nejméně však třikrát za půl roku. Ty, pro které to neplatí a opakují se méně často nebo jen výjimečně, v této nabídce nenajdete.

Karlův most

Praha je kouzelná v každém ročním období a vy sami se můžete rozhodnout, kdy chcete vybraná místa poznávat a objevovat. A pokud patříte mezi ty, kterým se někdy může změnit program ze dne na den, je pro vás tenhle typ vstupenky svobodnější volbou, která lze jednoduše přesouvat na jiný termín nebo rezervovat v konkrétním datu a čase, třeba i na poslední chvíli.

Co díky předplacené vstupence získáte oproti vstupence zakoupené na konkrétní termín?

  • Vstupenku platnou po dobu 6 měsíců (od data nákupu), se kterou budete moct přijít na konkrétní předplacenou procházku. Můžete si ji zarezervovat 3 měsíce dopředu, ale i hodinu předem, pokud budou na konkrétní akci ještě volná místa.
  • Informace e-mailem o tom, v jakých termínech bude konkrétní akce vypsána v příštích třech měsících. Dostanete tak víc informací, než je aktuálně možné najít na webu. V průběhu 6 měsíců budete informováni o nově vypsaných termínech minimálně třikrát.
  • Možnost rezervovat termín na poslední chvíli. Vzpomněli jste si, že jste někde poblíž a procházka se koná za chvilku? SMS rezervace je možná i 15 minut před začátkem (pokud jsou na akci ještě volná místa, což vám bude obratem potvrzeno). Telefonní číslo, na kterém si takto můžete procházku zarezervovat, obdržíte po závazném přihlášení a zaplacení této přenosné vstupenky.
Muzeum Antonína Dvořáka Michnův letohrádek Praha Vila Amerika Zdroj: Encyklopedie Prahy
Praha Vyšehrad bazilika svatého Petra a Pavla

Individuální termíny procházek a dárky

  • Při nákupu 8 a více vstupenek na jeden typ akce pro vás můžeme akci uspořádat v termínu, který se vám bude hodit. Při nákupu 12 a více vstupenek akci rádi uspořádáme v individuálním termínu jen pro vás. Rádi cestujete s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky? Můžeme se jednoduše domluvit na individuálním termínu.
  • Můžete také koupit vstupenku jako dárek a nechat obdarované, ať si konkrétní termín vyberou sami tak, jak se jim to hodí.
  • Akce je možné realizovat i pro firmy nebo jako součást teambuildingového programu dle individuálních podmínek, a to včetně jazyka akce (angličtina, němčina, francouzština, španělština, maďarština, japonština, ruština a další).

Novinka

Při nákupu vstupenky v období do 30.04.2021 bude její platnost prodloužena na 8 měsíců. Bude tedy platná až do konce roku 2021.

Objednávka vstupenek