Výběr z Pražského okénka – desetidenní e-mailová série plná zajímavostí

Objevte deset témat souvisejících s Prahou, o kterých jste možná až dosud neměli ani ponětí.

Každý den, po dobu deseti dnů, vám přijde do vaší schránky jeden e-mail. A to hned ráno, aby vám trochu zpříjemnil den. Jedná se o krátké perličky, zajímavosti vybrané z článků z rubriky Pražské okénko. A možná k tomu přibyde i nějaké to překvapení.

Co se dozvíte?

Něco málo o pražských mostech, katedrále svatého Víta nebo korunovacích českých králů. A ještě spoustu dalšího. Nechte se překvapit.

Texty jsem pro vás vybrala z článků rubriky Pražské okénko Stanislavy Jarolímkové, některé z nich jsou na webu přístupné všem, některé jsou součástí členské sekce. Do té můžete vstoupit i na jeden den zdarma a přečíst si, co vás zajímá.

Celá e-mailová série je pro vás zdarma

Stačí se jen přihlásit a potvrdit, že souhlasíte s odběrem těchto e-mailů. Znáte to – dvojité ověření, pro jistotu, že jste se přihlásili skutečně vy. A je to!

Těším se, co objevíte a co vás zaujme.
A budu ráda, pokud budete chtít, když mi o tom dáte vědět na e-mail info@prahakrizemkrazen.cz.

.

Co se bude dít po přihlášení?

  1. Přijde vám potvrzovací e-mail, ve kterém bude třeba kliknout na tlačítko, že souhlasíte s odebíráním e-mailové série zdarma.
    Říká se tomu double opt-in a je to proto, aby bylo jasné, že jste se přihlásili skutečně vy a uvedli svou adresu.
    Potvrzovací e-mail nedorazil? Tento e-mail dorazí prakticky okamžitě. Pokud ho nemůžete najít ve složce Doručené, podívejte se ještě pro jistotu do složky Hromadné pošty nebo Spam, jestli tento e-mail vaše schránka nevyhodnotila jako jiný druh pošty. Někdy se to může stát. Poté, co ho otevřete nebo přeuložíte do složky Doručené, by vám měly e-maily chodit již klasicky do složky doručené.
  2. Jakmile potvrdíte odběr, přijde vám první e-mail ze série.
  3. A pak každý den kolem půl sedmé další. Až dokud celá série neskončí.
    Ale ani potom nemusíte zoufat. Články a zajímavosti v nich můžete dál objevovat díky přístupu k členské sekci na webu nebo předplatnému na Forendors.cz.

Ať se vám celá série líbí a udělá vám radost!