Komentované zážitkové procházky Prahou

Co může být součástí zážitkových procházek?

Komentované zážitkové procházky jsou konceptem, který je typický tím, že je realizován pro menší skupiny. Účastníci tak mají možnost se zapojovat a ptát, průvodce se jim může v průběhu akce individuálněji věnovat.

Vezmeme vás na zajímavá místa v různou denní nebo noční dobu. Bude-li to možné, domluvíme pro vás vstup do objektů, do kterých se budete chtít podívat.

Vyšehrad

Kupte si vstupenky už dnes a na akci můžete přijít v příštích 6 měsících

Víte, že se chcete zúčastnit nějaké akce, ale nechcete hlídat, kdy se bude konat příště? Jednoduše si kupte vstupenku už dnes a na vybranou procházku můžete přijít kdykoliv v příštích šesti měsících (pokud nám dáte vědět dřív, než se místa zaplní).

Co získáte díky nákupu vstupenek v předprodeji?

Ode dne zakoupení budete mít celých 6 měsíců na to, abyste se akce zúčastnili. A pokud se to nakonec nebude hodit přímo vám, můžete za sebe poslat někoho jiného.

V programu na webových stránkách jsou akce vypsané na aktuální měsíc a na měsíc dopředu, vás ale budeme o vypsání termínu informovat v předstihu e-mailem.
Budete mezi těmi, kteří můžou ovlivnit, v jakých termínech akce vypíšeme. Jednoduše nám při nákupu napíšete, jaké jsou vaše preference. A pokud to půjde, vypíšeme volné termíny s přihlédnutím k tomu, co byste rádi. Můžete jen o víkendech nebo máte spíš volné třeba středy?

Darujte zážitek 

Chcete udělat někomu radost dárkem, který si bude moct sám vybrat, až se mu to bude hodit? S dárkovým poukazem na zážitkové procházky Prahou nešlápnete vedle. Vybrat si můžete z aktuálně pořádaných akcí pro veřejnost nebo prostě předplatit vstupné v libovolné výši, ať se obdarovaní sami rozhodnou, jaké procházky se chtějí zúčastnit.

Rádi pro vás také vytvoříme akci podle vašich přání.