Klub Prahy křížem krážem: program na květen 2022
On-line klub Prahy křížem krážem: program na květen 2022
  • on-line procházka Karlův most a jeho okolí křížem krážem s Kristýnou Makovou
  • rozhovor se zajímavým hostem (nejen) o Praze
  • přednáška Kristýny Makové Ženy spojené s Karlovým mostem
  • Pražské okénko Stanislavy Jarolímkové (články: 06.05.2022 Hradní vězení na Pražském hradě; 13.05.2022 Martin Fruwein, který neviděl jiné východisko; 20.05.2022 Primátor, jemuž Praha vděčila nejen za výjimečnou kašnu; 27.05.2022 Z královnina dárku se radovali jiní) 

Program z předchozích měsíců je pro členy dostupný v archivu po dobu 6 měsíců zpětně. Změna programu vyhrazena.

***

Členská sekce na webových stránkách bude plně zprovozněna 1. června 2022. Od dubna 2022 jsou také součástí obsahu pro členy klubu a předplatitele články paní spisovatelky Stanislavy Jarolímkové z rubriky Pražské okénko. Můžete se těšit i na další program a bonusy, které pro vás chystá Kristýna se svými kolegy a spřátelenými organizacemi a společnostmi.

***

V roce 2022 pro vás chystám ještě další změny, které přinesou i novou koncepci klubového programu a různých členských programů. Doufám, že se vám bude líbit a nadchne vás.

Zajímá vás členství v klubu a přístup k přednáškám, on-line procházkám, rozhovorům a dalšímu programu? Víc informací najdete přímo tady.

Sledujte PKK i na sociálních sítích

Máte pro nás námět na téma nebo článek? Máte zájem o rozhovor nebo máte tip na zajímavého respondenta? Ozvěte se nám.

 

Chtěli byste na portálu Praha křížem krážem publikovat vlastní článek? Nebo máte zájem o smysluplné PR pro svůj projekt, knihu nebo podnik? Napište nám.